Шрі-Ланка дивовижна в будь-який сезон! Але треба враховувати, що погодні умови на курортах Шрі-Ланки сильно відрізняються. Тому вибирати місце відпочинку потрібно з обережністю.

Негомбо ближче інших курортів розташований до аеропорту (близько 30 км). Тут є рифи, що робить місце популярним серед дайверів.

У 100 км від Коломбо розташована Хіккадува. Сюди з’їжджаються дайвери, серфери, снорклери, сімейні пари і молодь. Унаватуна — стрімко розвивається і ідеально підходить для відпочинку з дітьми. У Велігама стабільні хвилі і добре розвинена серферська інфраструктура.

У 155 км від столиці знаходиться Мірісса. Сюди їдуть за мальовничими пляжами і спокійним відпочинком.

Ще один курорт Діквелла. Формат відпочинку — розслабляємося на казковому пляжі, купаємося, їмо смачні морепродукти і виїжджаємо дивитися місцеві визначні пам’ятки. На курорті Ваддува золотисті піщані пляжі, дайвінг-центри, вітрильники, серфінг і інші розваги.

Бентота вважається елітним і одним з кращих курортів острова. Буйна природа джунглів, малолюдні шикарні пляжі і навіть знамениті мангрові ліси ростуть в цій місцевості.

У 240 км від аеропорту Коломбо на східному узбережжі острова знаходиться курорт Трінкомалі. Він популярний через відсутність сильних хвиль в океані, білому піску і багатому підводному світу.

Не гайте часу!

Підберіть Тур Прямо Зараз

Пару слів про

Турагенство HaveRest

Ми працюємо з 2006 року і завжди орієнтувалися не на збільшення масштабу агентства, а на поліпшення якості обслуговування, на професійне зростання в сфері знань тонкощів бронювання авіаквитків, курортів, видів подорожей, новинок готелів. За довгі роки роботи ми вибрали надійних партнерів.

Ви не платите за послуги агентства, ми отримуємо винагороду від наших партнерів, тому всі ціни на сайті без додаткових комісій. На нашому сайті ви щодня можете дізнаватися новини, що стосуються відпочинку, авіаперельотів, круїзів, автобусних та індивідуальних подорожей.

Детальніше
#

Клієнти вибирають нас
#

Вигідно

Спеціальні тарифи від готелів. Горячі тури по знижкам. Гарантія кращої ціни

#

Зручно

Онлайн бронювання мільйонів пропозицій. Персональний менеджер

#

Надійно

Працюємо з 2006 року. Тільки "білі"" платежі. Відміна бронювання.

Ознайомтесь, що говорять

Клієнти про нас

#

Велика подяка Алісі та компанії HaveRest за послуги в організації симійноі поїздки в Туреччину, за велику професіональність і витримку. Мої 50 років пройшли чудово..Рекомендую!

#

Larissa Andriamanga

#

Рекомендую. Професійна допомога, підтримка, та супроводження подорожі.
При кожній наступній подорожі питання до кого звернутись не стоїть)

#

Леся Кучеренко

#

Чудова організація, бездоганний супровід, вчасне оформлення проїздних документів. Ввічливість і позитивність у спілкуванні. Рекомендую!

#

Tanya Dmytrenko

#
#
#
#
#