Єгипет- країна популярних пляжних курортів, які відрізняються між собою досить суттєво: пляж пісочний чи кораловий, туристичні розваги, ріфи, бухти, міста  і все інше. Щоб обрати відпочинок підходящий саме для вас, ми зробимо вибір з різних варіантів і разом оберемо найкращий.

Курорти, які зараз найзручніші для відпочинку, через те, що туди є щоденні прямі авіарейси, організована підтримка гідами на місцях і є великий вибір готелів на різний смак, гаманець і рівень вимог:це чудова Хургада (є аеропорт), поблизу неї курорт Ель Гуна, яку називають єгипетською Венецією, кліматичний санаторій Сафага, курорт Макаді Бей.

Марса Алаам (теж є аеропорт). Найпівденніша точка пляжних курортів Египту. Поєднує чудові пісчані пляжі і багатий підводний світ, який можна оглянути майже з берега.
Популярний Шарм-ель-Шейх, це аеропорт і курорт, і біля нього, на відстані 2 -4 годин їзди, курорти: Дахаб, Таба.

Єгипет був і залишається країною недорогого масового пляжного відпочинку. Сонце, хороше море, сухий клімат дуже корисні для дітей. Дорослих приваблюють можливість комфортного відпочинку за системою «все включено». Сюди «злітаються» серфери і дайвери: одні ловлять хвилю, інші занурюються під воду — помилуватися коралами. Прекрасний клімат, тепле море, широкі піщані пляжі, якісні готелі, різноманітні екскурсії, екзотика — все це робить відпочинок в Єгипті незабутнім: сюди хочеться повернутися знову і знову.

Для прихильників історії Египет цікавий музеями, археологічними розкопками, історією. Для них буде цікавим відправитися прямо до Каїру. Таку подорож варто запланувати на вік-енд. Прямий перелід до Каїру і назад забезпечить максимальний комфорт.

Не гайте часу!

Підберіть Тур Прямо Зараз

Пару слів про

Турагенство HaveRest

Ми працюємо з 2006 року і завжди орієнтувалися не на збільшення масштабу агентства, а на поліпшення якості обслуговування, на професійне зростання в сфері знань тонкощів бронювання авіаквитків, курортів, видів подорожей, новинок готелів. За довгі роки роботи ми вибрали надійних партнерів.

Ви не платите за послуги агентства, ми отримуємо винагороду від наших партнерів, тому всі ціни на сайті без додаткових комісій. На нашому сайті ви щодня можете дізнаватися новини, що стосуються відпочинку, авіаперельотів, круїзів, автобусних та індивідуальних подорожей.

Детальніше
#

Клієнти вибирають нас
#

Вигідно

Спеціальні тарифи від готелів. Горячі тури по знижкам. Гарантія кращої ціни

#

Зручно

Онлайн бронювання мільйонів пропозицій. Персональний менеджер

#

Надійно

Працюємо з 2006 року. Тільки "білі"" платежі. Відміна бронювання.

Ознайомтесь, що говорять

Клієнти про нас

#

Велика подяка Алісі та компанії HaveRest за послуги в організації симійноі поїздки в Туреччину, за велику професіональність і витримку. Мої 50 років пройшли чудово..Рекомендую!

#

Larissa Andriamanga

#

Рекомендую. Професійна допомога, підтримка, та супроводження подорожі.
При кожній наступній подорожі питання до кого звернутись не стоїть)

#

Леся Кучеренко

#

Чудова організація, бездоганний супровід, вчасне оформлення проїздних документів. Ввічливість і позитивність у спілкуванні. Рекомендую!

#

Tanya Dmytrenko

#
#
#
#
#