Найсприятливіший період для відпочинку  на Кубі з листопада по квітень, протягом цього часу на острові триває сухий сезон. З квітня по листопад можливі дощі, але на температуру повітря це ніяк не вплаває, а ціни на готелі стають нижчими. Тури на Кубу з перельотом позбавлять Вас від самостійного пошуку авіакомпанії, замовлення квитків та інших турбот, пов’язаних з оформленням відпочинку.

Варадеро — основна зона кубинського архіпелагу, яка приваблює всіх, хто віддає перевагу відпочинку на березі моря, користується заслуженою міжнародною славою. Цей курорт на півострові Ікакос володіє смугою пляжів завдовжки більш ніж в 20 км, покритих тонким білим піском і омиваються морем, яке переливається всілякими відтінками блакиті; п’ята частина його території входить до складу екологічних заповідників.

Крім того, на півострові є безліч печер, мальовничі укоси і лагуни; вздовж узбережжя тягнеться низка незайманих і легкодоступних острівців.

Особливості Варадеро доповнюються його культурними, історичними та природними пам’ятками, тісно пов’язаними з сусідніми містами Матансас і Карденас і заповідником біосфери «Сьенага-де-Сапата», а також рядом сучасних комфортабельних готелів і широкою інфраструктурою підприємств сфери обслуговування.

Екскурсія до Гавани запам’ятається вам надзвичайною харизмою цього міста.

 

Вартість туру відпочинку на Кубі

 

Ціни на різні дати, кількість людей, тривалість подорожі ви можете подивитись в модулі, який відображає актуальну на цей момент вартість.

Також ви можете вибрати з модуля тур і відправити нам заявку на бронювання, після чого ми надішлемо вам договір і рахунок, і після уточнення деталей, сплати рахунку, забронюємо вибраний варіант.

 

Не гайте часу!

Підберіть Тур Прямо Зараз

Пару слів про

Турагенство HaveRest

Ми працюємо з 2006 року і завжди орієнтувалися не на збільшення масштабу агентства, а на поліпшення якості обслуговування, на професійне зростання в сфері знань тонкощів бронювання авіаквитків, курортів, видів подорожей, новинок готелів. За довгі роки роботи ми вибрали надійних партнерів.

Ви не платите за послуги агентства, ми отримуємо винагороду від наших партнерів, тому всі ціни на сайті без додаткових комісій. На нашому сайті ви щодня можете дізнаватися новини, що стосуються відпочинку, авіаперельотів, круїзів, автобусних та індивідуальних подорожей.

Детальніше
#

Клієнти вибирають нас
#

Вигідно

Спеціальні тарифи від готелів. Горячі тури по знижкам. Гарантія кращої ціни

#

Зручно

Онлайн бронювання мільйонів пропозицій. Персональний менеджер

#

Надійно

Працюємо з 2006 року. Тільки "білі"" платежі. Відміна бронювання.

Ознайомтесь, що говорять

Клієнти про нас

#

Велика подяка Алісі та компанії HaveRest за послуги в організації симійноі поїздки в Туреччину, за велику професіональність і витримку. Мої 50 років пройшли чудово..Рекомендую!

#

Larissa Andriamanga

#

Рекомендую. Професійна допомога, підтримка, та супроводження подорожі.
При кожній наступній подорожі питання до кого звернутись не стоїть)

#

Леся Кучеренко

#

Чудова організація, бездоганний супровід, вчасне оформлення проїздних документів. Ввічливість і позитивність у спілкуванні. Рекомендую!

#

Tanya Dmytrenko

#
#
#
#
#