Досить проводити вихідні вдома! На світі стільки всього цікавого. Чому б не взяти собі за звичку проводити хоча б один увікенд з користю для себе, пізнаючи нові горизонти.

Якщо вам не дають тривалу відпустку або Ви просто хочете змінити середовище на пару днів, то можна з’їздити в Європу на вікенд. Тільки уявіть, як добре вирватися з міста і провести вихідні на узбережжі ласкавого моря в Словенії, прогулятися вулицями Відня або покататися на лижах в Альпах.

Мабуть, саме автобусні тури – фаворити серед туристів, якщо йдеться про вихідні дні. А як інакше, адже за короткий час Ви маєте унікальну можливість побувати одразу в декількох країнах (переважно автобусні тури захоплюють одразу декілька країн) та ознайомитися з їхніми особливостями, культурою, історичною спадщиною, традиціями. Це унікальна пригода, яку захочеться повторювати неодноразово. Коли ж ще випаде можливість заснути в Україні, а прокинутися, наприклад, в Угорщині чи Чехії. І одразу знайомитися з чимось новим! Країни Шенгенської зони зосередили у собі все: казкову природу Альп та Скандинавії, теплі моря Греції та Іспанії, неймовірну архітектуру. Кожне місто Європи – це маленька мрія, в якій буде цікаво та захоплююче, як студентам так і подружнім парам з дітками!

Зараз Європа стала максимально доступною по ціні, в цьому ви можете переконатися зателефонувавши нам. Зорієнтуємо та порадимо найкраще саме для Вас!

Не гайте часу!

Підберіть Тур Прямо Зараз

Пару слів про

Турагенство HaveRest

Ми працюємо з 2006 року і завжди орієнтувалися не на збільшення масштабу агентства, а на поліпшення якості обслуговування, на професійне зростання в сфері знань тонкощів бронювання авіаквитків, курортів, видів подорожей, новинок готелів. За довгі роки роботи ми вибрали надійних партнерів.

Ви не платите за послуги агентства, ми отримуємо винагороду від наших партнерів, тому всі ціни на сайті без додаткових комісій. На нашому сайті ви щодня можете дізнаватися новини, що стосуються відпочинку, авіаперельотів, круїзів, автобусних та індивідуальних подорожей.

Детальніше
#

Клієнти вибирають нас
#

Вигідно

Спеціальні тарифи від готелів. Горячі тури по знижкам. Гарантія кращої ціни

#

Зручно

Онлайн бронювання мільйонів пропозицій. Персональний менеджер

#

Надійно

Працюємо з 2006 року. Тільки "білі"" платежі. Відміна бронювання.

Ознайомтесь, що говорять

Клієнти про нас

#

Велика подяка Алісі та компанії HaveRest за послуги в організації симійноі поїздки в Туреччину, за велику професіональність і витримку. Мої 50 років пройшли чудово..Рекомендую!

#

Larissa Andriamanga

#

Рекомендую. Професійна допомога, підтримка, та супроводження подорожі.
При кожній наступній подорожі питання до кого звернутись не стоїть)

#

Леся Кучеренко

#

Чудова організація, бездоганний супровід, вчасне оформлення проїздних документів. Ввічливість і позитивність у спілкуванні. Рекомендую!

#

Tanya Dmytrenko

#
#
#
#
#