Подорожувати люблять всі, адже це дозволяє відкривати для себе нові країни і міста, пізнавати культуру та історію цих місць, знайомитися з новими людьми і новими традиціями, дегустувати національні страви та напої.

Але не всі, на жаль, добре переносять літак або паром: хтось банально боїться висоти, а хтось мучиться від морської хвороби. Та й грошей такі подорожі коштують чималих. У зв’язку з цим багато туристів віддають перевагу поїздкам на автобусі.

Автобусні тури, як і будь-який вид відпочинку, надають туристам безліч переваг.

Основні плюси:

  1. Очевидна перевага автобусних турів полягає в порівняно більш низької вартості, оскільки сьогодні найдорожча частина путівки — квиток на літак до пункту призначення. Додати до цього проживання в готелі та можливі екскурсії, і витрачена сума буде значно більше, ніж за автобусний тур.
  2. Перевага номер два — велике охоплення пам’яток. Навіть якщо метою вашої подорожі є тільки одна країна, то, як правило, Ви все-одно захочете побачити її передмістя та цікаві, популярні місця, в результаті чого складається повне уявлення про країну. А якщо ж брати в приклад так званий тур «галопом по Європах», де охоплюється кілька країн з великою кількістю міст, то фактично жоден інший вид відпочинку при стандартному турпакеті не зможе конкурувати з автобусними турами.

    Якщо в програму автобусного туру входить відвідування будь-якого популярного музею (наприклад, Лувр або галерея Уффіці), то ви не будете витрачати дорогоцінний час і стояти в довгій черзі, так як для організованих туристичних груп діють особливі правила проходу по попередньої броні.

  3. Ще одним великим плюсом автобусних турів є те, що вам не потрібно займатися будь-якими організаційними питаннями: планувати маршрут, враховувати місцеві особливості, розбиратися з поліцією, замовляти готель або гідів. Все це за Вас зробить супроводжуючий гід, чиї основні робочі обов’язки — зробити відпочинок туристів максимально цікавим і комфортним. Тому з усіма питаннями, пов’язаними з готелем, екскурсіями і навіть з «проблемою» який сувенір привезти з тієї чи іншої країни, можна сміливо звертатися до свого супроводжуючого гіда.
  4. У автобусних турах є і ще один важливий позитивний момент: вам не варто боятися іноземної мови або місцевого населення, так як більшу частину часу туристи знаходяться разом в сформованій групі, за яку, знову-таки, відповідає супроводжуючий — людина, яка знає і мову і місцеві особливості.
  5. Також до переваг автобусних турів можна віднести нові знайомства, які неминуче виникають в таких подорожах.

Автобусні тури — це відмінний шанс побачити максимум за невеликий проміжок часу, заощадивши при цьому значну частину грошей.

Не гайте часу!

Підберіть Тур Прямо Зараз

Пару слів про

Турагенство HaveRest

Ми працюємо з 2006 року і завжди орієнтувалися не на збільшення масштабу агентства, а на поліпшення якості обслуговування, на професійне зростання в сфері знань тонкощів бронювання авіаквитків, курортів, видів подорожей, новинок готелів. За довгі роки роботи ми вибрали надійних партнерів.

Ви не платите за послуги агентства, ми отримуємо винагороду від наших партнерів, тому всі ціни на сайті без додаткових комісій. На нашому сайті ви щодня можете дізнаватися новини, що стосуються відпочинку, авіаперельотів, круїзів, автобусних та індивідуальних подорожей.

Детальніше
#

Клієнти вибирають нас
#

Вигідно

Спеціальні тарифи від готелів. Горячі тури по знижкам. Гарантія кращої ціни

#

Зручно

Онлайн бронювання мільйонів пропозицій. Персональний менеджер

#

Надійно

Працюємо з 2006 року. Тільки "білі"" платежі. Відміна бронювання.

Ознайомтесь, що говорять

Клієнти про нас

#

Велика подяка Алісі та компанії HaveRest за послуги в організації симійноі поїздки в Туреччину, за велику професіональність і витримку. Мої 50 років пройшли чудово..Рекомендую!

#

Larissa Andriamanga

#

Рекомендую. Професійна допомога, підтримка, та супроводження подорожі.
При кожній наступній подорожі питання до кого звернутись не стоїть)

#

Леся Кучеренко

#

Чудова організація, бездоганний супровід, вчасне оформлення проїздних документів. Ввічливість і позитивність у спілкуванні. Рекомендую!

#

Tanya Dmytrenko

#
#
#
#
#