Отримання Post-Graduate Certificates в Канаді.

Українців, які вже мають диплом бакалавра або магістра, можуть отримати постдипломну освіту в Канаді.

Канадські післядипломні програми дозволяють відвідувати лекції висококваліфікованих професорів канадських ВНЗ, а також отримувати практичні навички, для швидкої адаптації до трудової діяльності. Під час занять увагу студентів буде звернено на реальні проекти, різного виду дослідження. Навчання має вузьку спеціалізацію, яку студент може вибрати самостійно.

Провести аналогію з українською системою освіти досить складно. Спільними рисами післядипломна освіта в Канаді має схожість з дипломом українського фахівця (зараз в Україні скасували даний ступінь).

Умови вступу на Post-Graduate Program, як правило, такі:

-диплом про закінчення бакалаврату,
-підтвердження достатнього високого рівня володіння англійською мовою.
Найчастіше останнім потрібно підтвердити результатами тесту IELTS 6.5 або TOEFL 580 (237 Electronic, IBT 92).

-Також, в залежності від обраного факультету можуть запросити рекомендаційні листи з останніх місць роботи, резюме, складене за канадськими стандартами, або портфоліо, якщо це творча спеціальність.

Тривалість навчання: отримання Post-Graduate Certificate займає 1-2 роки (2-4 семестри).

З післядипломною сертифікатом з університету або коледжу у випускників з’являється перспектива роботи як в Канаді, так і за її межами, адже цей сертифікат визнається в усьому світі і всіма міжнародними компаніями.

Програми Post-Graduate Certificate — це відмінна можливість для українських студентів отримати безцінний досвід і знання.

Поділитись:
Аліса Шкаровська
Аліса Шкаровська

#
#
#
#
#