Дипломні програми в Канаді:

Diploma & Co-op
Навчання після 11 класу в Канаді

Канада славиться тим, що в їх системі освіти кожен може знайти собі те, що йому потрібно.

Одними з таких програм, на які з легкістю може розраховувати український студент є дипломні програми.

На таку програму, після якої студент отримує спеціалізований диплом, може стати абітурієнт, який закінчив школу в Україні (має атестат про повну загальну середню освіту).

Спеціалізований диплом пропонують державні та приватні коледжі Канади. Під час навчання на цій програмі студент отримує конкретну спеціалізацію.

Перед тим як приступити до процесу вступу, необхідно вибрати програму, вивчивши рейтинг коледжів Канади і список спеціальностей, який вони пропонують. В цьому ми вам допоможемо.

Для того щоб вступити в один з канадських коледжів на дипломну програму, Вам потрібно мати:

  • атестат про повну загальну середню освіту;
  • результат тесту з англійської мови в якості підтвердження досить високого рівня володіння ним (це необхідно для того, щоб процес навчання протікав успішно, у студента не було проблем з розумінням, а також елементарних складнощів на побутовому рівні), найчастіше підходять результати тестів TOEFL або IELTS (мінімальний поріг встановлює кожен коледж окремо);
  • тест за фахом (перевірка на базові знання) — на вимогу ВНЗ;
  • портфоліо — на вимогу ВНЗ.

По закінченню дипломної програми (Diploma & Co-op), студент може приступати до роботи. Це можливо як зі звичайним дипломом, так і з Advanced. Для цього Вам необхідно отримати дозвіл на роботу, яке, в більшості випадків видають на 2-3 роки.

Якщо у Вас вже є диплом молодшого спеціаліста або бакалавра, для Вас можуть бути цікаві Сертифікатні програми.

Після успішного завершення такого роду програми навчання в Канаді людина отримує звання, яке прирівнюється до молодшого спеціаліста. Це дозволяє йому працювати в обраному напрямку. На відміну від українських реалій, канадські роботодавці з оптимізмом приймають на роботу людей з даними дипломами, так як вони мають сильний практичний аспект під час освітнього процесу.

Крім цього, дипломні програми дозволяють заглибитися в іншу область, зрозуміти, до чого лежить душа і що краще виходить. Це дозволяє змінити напрямок вектора в освіті до майбутньої професії.

Дипломні програми тривають від 2 до 3 років. Якщо Ви закінчили 2-х річну програму в коледжі, то Ви отримуєте Diploma. Якщо ж Ви відучилися на 3-х річною програмою, то Вам видають Advanced Diploma.

Поділитись:
Аліса Шкаровська
Аліса Шкаровська

#
#
#
#
#