Міністерства культури і туризму та Міністерства охорони здоров’я  України прагнуть прийняти рішення про дозвіл на рейси станом на 15 липня до Туреччини. Рішенням про дозвіл на відкриття буде не тільки для туристичних районів, а охоплює всю Туреччину. Для того, щоб фактично почалися рейси, треба отримати дозвіл.

Туреччина з 10 червня, відповідно до рекомендацій Наукового комітету, почне дозволяти в’їзди з закордону. У зв’язку з цим польоти розпочнуться шляхом укладення угод про узгодження з країнами, які успішно боролися з Covid-19.

Коментуючи TurizmGüncel щодо цього питання, голова Anex Tourism Group Нешет Кочкар заявив, що вони вітають це рішення. Вказуючи, що наявність принаймні однієї дати перед ними дуже важлива для решти сезону, Кочкар сказав, що готелі, які працюють на цих ринках і планують відкритись, повинні підготуватися до запуску операції 15 липня.

Росія може провисати до 1 серпня.

Зауваживши, що українські рейси можуть початись 15 липня, і з цією країною проблем немає, але російські рейси можуть просісти до 1 серпня.

Джерело: https://cutt.ly/FyInPSK

Поділитись:
Аліса Шкаровська
Аліса Шкаровська

#
#
#
#
#