Візи,дозволи, діпломатичні паспорти, маючи все не факт, що ви потрапите в країну. І не через прикордонників, які мають право не впустити, а через малесенький вірус, якого навіть без мікроскопу і розгледіти неможливо. І він ввів нові правила перетину кордонів. Держави почали обмежувати в’їзд до своїх країн туристів, які могли мати контакт з носіями вірусу  COVID-19. Зверніть увагу на нові правила, деяких країн,  якщо зібрались у подорож. Ці країни можуть відмовити у в’їзді на свою територію або розмістити під карантин туристів, які відвідали у визначений період Китай, Італію, Японію, Іран, Південну Корею та ряд інших країн:

           Австрія Не будуть допущені до в’їзду в країну туристи, які протягом останніх 14 днів до дати прибуття були в Італії . Для в’їзду в країну всі, хто був в Італії повинні мати довідку, що вони не хворіють на коронавірус.


Аруба Туристи і екіпажі морських і повітряних суден, які протягом 14 днів до прибуття були в Ірані, Італії, Південної Кореї, Китаї або Японії, повинні пройти обов’язковий медичний скринінг, після якого може бути прийняте рішення про карантин.


Бахрейн Не будуть допущені до в’їзду в країну туристи, які протягом останніх 14 днів до дати прибуття були (або слідували транзитом) в наступних країнах: КНР, Гонконг, Іран, Ірак, Італія, Японія, Південна Корея, Ліван, Малайзія, Сінгапур, Таїланд .


В’єтнам Не допускаються на територію країни туристи (крім офіційних делегацій), побувавши в Китаї протягом 14 останніх днів до дати візиту.

Пасажири, які слідували з або через Південну Корею, будуть піддані карантину.

Пасажири морських і повітряних суден, які побували або слідували транзитом через Італію та Іран, будуть поміщені на 14-денний карантин.


Гонконг Туристи, які були в КНР, Ірані, провінціях Італії Емілія-Романья, Ломбардія і Венето (включаючи міста Болонья, Мілан, Венеція і Верона) в останні 14 днів до дати візиту в Гонконг, не будуть допущені до в’їзду, якщо їх дозволене перебування на території Гонконгу менше, ніж 14 днів.

Туристи, які побували в Південній Кореї в останні 14 днів до дати в’їзду, не будуть допущені в Гонконг.

Пасажири, що прибувають з або бували в останні 14 днів в КНР, Південної Кореї, Ірані, провінціях Італії Емілія-Романья, Ломбардія і Венето (включаючи міста Болонья, Мілан, Венеція і Верона, підлягають карантину протягом 14 днів.


Єгипет Туристи, які побували до приїзду до Єгипту в Бахрейні, КНР, на Тайвані, в Гонконзі, Ірані, Іраку, Італії, Японії, Південної Кореї, Кувейті, Макао, Малайзії, Сінгапурі й Таїланді, заповнюють спеціальну анкету з повними даними паспорта, номером рейсу , детальним маршрутом по країні, назвою готелів, де вони зупиняться, номером телефону та ін. вони будуть піддані моніторингу стану здоров’я Генеральної карантинної адміністрацією Єгипту протягом наступних 14 днів.


Ізрайль Туристи, які побували в КНР, Гонконгу, Ірані, Італії, Японії, Південної Кореї, Макао, Сінгапурі й Таїланді в останні 14 днів до дати в’їзду в Ізраїль, в країну не будуть допущені.
Це не стосується громадян Ізраїлю, їх подружжя та дітей, а також транзитних пасажирів, які слідували через зазначені країни.Додаткові заходи, введені Міністерством туризму Ізраїлю:*З 12.03.2020 о 20:00 всі в’їжджають в країну туристи (з будь-якої точки світу) повинні підтвердити, що вони можуть пройти домашній карантин протягом 14 днів. Всі види готельного розміщення не можутьбути розглянуті для цих цілей. На даний момент це розпорядження діє до 26.03.2020 року.
*До 20:00 12.03.2020 туристи можуть прибувати з дозволених країн.В’їзд буде заборонений з наступних країн: Китай, Південна Корея,
Японія, Тайвань, Гонконг, Сінгапур, Таїланд, Макао, Іран, Ірак,
Сирія, Ліван, Італія, Німеччина, Франція, Іспанія, Швейцарія,
Австрія, Єгипет, Андорра, Сан- Марино.Туристи, котрі перебувають в Ізраїлі або прибувають до 20:00 12.03.2020, можуть продовжити свій маршрут подорожі, дотримуючись наступних правил:*При появі перших ознак респіраторних захворювань,
турист зобов’язаний зателефонувати швидкої допомоги 101.
Необхідно дотримуватися суворих правил гігієни.
*Слід уникати місць масового скупчення людей, включаючи громадський
транспорт, місця відпочинку та торгові центри, лікарні та клініки.Туристичний агент або гід повинні вести облік всіх відвідуваних туристами місць.В’їзд з території Йорданії і з території Єгипту в Ізраїль закритий.
Туристи в Ізраїлі, у яких є рейси з Йорданії або Єгипту, або навпаки, туристи в Йорданії та Єгипті, які вилітають з Ізраїлю — повинні відправитися на кордон за 6 годин до польоту з доказом наявності авіаквитків.
Туристам радять уникати перетину кордону з метою уникнення можливих проблем з дозволом на в’їзд.


Індія З 12.03.2020

Індійський уряд прийняв рішення про припинення прийому іноземців та ануляції всіх виданих віз для низки категорій громадян ВСІХ країн світу.
В ці категорії потрапили і всі туристичні візи видані всім громадянам вcіх країн світу в онлайн режимі і в консульствах.
Дія ВСІХ віз, за ​​винятком дипломатичних, ООН, робочих віз призупинена. Рішення вступає в силу з 00.00 13 березня 2020 року з терміном дії до 15 квітня 2020 року.

Туристи, які побували в Китаї, починаючи з 15 січня, не будуть допущені на територію Індії.

Чи не будуть допущені на територію Індії туристи, які після 1 лютого включно були в Ірані, Італії, Південної Кореї і Японії.


Йорданія Туристи, які побували в останні 14 днів до дати візиту в КНР, Ірані, Італії та Південної Кореї, не будуть допущені до в’їзду і транзиту через країну. Винятки — офіційні делегації та дипломати.


 

Ірак

Туристи, які побували в останні 14 днів до дати в’їзду в КНР, Гонконгу,
Ірані, Італії, Японії, Південної Кореї, Макао, Сінгапурі і Таїланді,
не будуть допущені на територію країни.В аеропортах Ербілі і Сулейманії не будуть допущені до в’їзду туристів,
що побували в КНР, Гонконгу, Ірані, Італії, Японії, Південної Кореї,
Макао, Кувейті, Сінгапурі і Таїланді після 1 січня 2020 року.


Катар Пасажири повітряних і морських суден, що побували в Єгипті в останні 14 днів, не допускаються до в’їзду в країну.

Туристи, які в останні 14 днів побували в КНР, Ірані, Сінгапурі та Південній Кореї, повинні бути піддані домашньому карантину на 14 днів.


Кувейт Туристы, которые побывали в последние 14 дней до даты визита в КНР, Иране, Ираке, Италии, Японии и Южной Корее, Сингапуре и Таиланде, не будут допущены в страну.
Ліван Туристи, які були або слідували транзитом через КНР, Іран, Італію, Південну Корею в останні 14 днів, не будуть допущені до в’їзду або транзиту через Ліван.


Мадагаскар Туристи і екіпажі повітряних суден, які були або слідували транзитом через КНР, Іран, Італію, Південну Корею, не допускаються до в’їзду на територію країни.


Мальдіви Туристи і екіпажі повітряних суден, які були в КНР або Ірані в останні 14 днів до дати візиту, не будуть допущені до в’їзду в країну.

З 08.03.2020 вводиться заборона на в’їзд осіб, які відвідали Італію протягом останніх 14 днів до заїзду.


Маврікій Пасажири морських і повітряних суден, які були в КНР, Тайвані, Гонконзі, Ірані, Італії, Південної Кореї, Макао в останні 14 днів до дати візиту, не будуть допущені до в’їзду в країну.
Монголія Туристи, які були в КНР, Тайвані, Гонконзі, Ірані, Італії, Південної Кореї, Макао в останні 14 днів до дати візиту, не будуть допущені до в’їзду в країну і до транзиту через її територію.


Науру Не допускаються до в’їзду в країну туристів, що побували за останній 21 день в Австралії, Бельгії, Камбоджі, Канади, КНР, Тайвані, Фінляндії, Франції, Німеччини, Гонконгу, Індії, Італії, Японії, Південної Кореї, Макао, Малайзії, Непалі, Філіппінах , Росії, Сінгапурі, Іспанії, Шрі-Ланці, Швеції, Таїланді, США, ОАЕ, Великобританії і В’єтнамі.


Оман Туристи будь-якої національності, які прибувають з Китаю Ірану, Японії і Південної Кореї, будуть поміщені на 14-денний карантин.


Саудівсьа Аравія Не допускаються до в’їзду всі пасажири повітряних суден, які були або слідували в останні 14 днів транзитом через КНР, Тайвань, Гонконг, Іран або Макао.

Пасажири з туристичними візами, хто прибуває з Афганістану, Азербайджану, КНР, Тайваню, Гонконгу, Індії, Індонезії, Ірану, Іраку, Італії, Японії, Казахстану, Південної Кореї, Лівану, Сомалі, Сирії, Таїланду, Узбекистану, В’єтнаму та Ємену, в країну також не допускаються.

Всі пасажири, які прямують з метою умри (малого хаджу), крім громадян Бахрейну, Кувейту, Оману та Катару, також в країну не допускаються.


Сальвадор Туристи і екіпажі повітряних суден, які побували в Італії і Південної Кореї в останні 14 днів, не будуть допущені в країну. Винятки — для власників дипломатичних паспортів.
Сейшели Не допускаються до в’їзду або транзиту через країну особи, які в останні 14 днів були в КНР, Гонконгу, Ірані, Італії, Південної Кореї, Макао.


Сінгапур Не допускаються до в’їзду або транзиту через країну особи, які в останні 14 днів були в КНР, а також в місті Дегу і провінції Чеонгдо в Південній Кореї, а також пасажири і екіпаж круїзних лайнерів «Westerdam», «Diamond Princess» і «MV World Dream ».


США Туристи, які в останні 14 днів до дати візиту в США побували в Китаї або в Ірані, в країну не допускаються. З 12.03 на 30 днів заборонений в’їзд громадянам таких країн, як  Австрія, Бельгія, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ісландія, Італія, Литва, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Норвегія, Норвегія, Норвегія, Норвегія, Норвегія Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція і Швейцарія.


Тайвань Не будуть допущені до в’їзду іноземні туристи, які побували в КНР, Гонконгу і Макао протягом останніх 14 днів до дати в’їзду. Пасажири, які протягом зазначеного періоду слідували через ці території, будуть піддані карантину.

Пасажири, що прибувають з Італії та Південної Кореї, повинні бути поміщені на домашній карантин протягом 14 днів.


Туреччина Не будуть допущені до в’їзду на територію Туреччини пасажири, які були або слідували транзитом в останні 14 днів через КНР, Іран, Ірак, Італію та Південну Корею. Ця заборона не стосується громадян Туреччини.


Філіпініни Туристи, які побували або слідували транзитом в останні 14 днів через КНР, Гонконг, Макао, не допускаються до в’їзду.

Туристи, що побували в місті Дегу і провінції Чеонгдо Південної Кореї, також не допускаються до в’їзду на Філіппіни.


Шрі-Ланка Пасажири, які побували в Ірані, Італії або Південній Кореї в останні 14 днів, підлягають негайному карантину.


Ямайка Туристи, який були в Ірані, Італії, Юній Кореї або в Сінгапурі в останні 14 днів до дати візиту, не будуть допущені в країну. Ті, хто був у Китаї за цей термін, повинні бути піддані обов’язковому двотижневого карантину.


Японія Не будуть допущені на територію країни туристи, які побували в протягом 14 днів до дати візиту в провінціях Хубей і Чжецзян в КНР, ті, хто побував в цей термін в Південній Кореї в провінції Чеонгдо або місті Дегу, а також пасажири круїзного лайнера «Вестердам».
Поділитись:
Аліса Шкаровська
Аліса Шкаровська

#
#
#
#
#