Італійська La Reppublica опублікувала Указ італійського уряду про відкриття кордонів з 3 червня 2020 р.
Італія готується знову відкрити кордони з рештою Європи. В указі та в подальшому Dpcm, який буде запущений урядом протягом найближчих кількох годин, передбачена можливість в`їзду до Італії з 3 червня з країн Європейського Союзу, шенгенської зони, включаючи Швейцарію та Монако.

Для тих, хто перетинає кордони, обов’язковий карантин із ізоляцією 14 днів більше не надаватиметься. Захід, спрямований на відновлення туристичного потоку з огляду на літо, підготовлений міністрами Вінченцо Амендола, Даріо Франческані та Луїджі Ді Майо.
З іншого боку, Європейська Комісія сама координує відновлення кордонів усіх партнерів Союзу. ECDC, агентство ЄС з питань захворювань, зробить карту європейської території та перекриє потік мандрівників між районами з високою щільністю зараження.

Очікується, що інші європейські партнери відкриють кордони 3 червня в результаті рекомендацій Брюсселя.

З іншого боку, всі зовнішні європейські кордони, тобто з рештою світу, залишаються закритими щонайменше до 15 червня. У середині наступного місяця Єврокомісія вирішить, чи зняти блокаду чи продовжити її.

Джерело:

https://www.repubblica.it/politica/2020/05/15/news/dal_3_giugno_l_italia_riapre_le_frontiere_si_agli_arrivi_dalla_ue_senza_quarantena-256744924/?ref=search

Поділитись:
Аліса Шкаровська
Аліса Шкаровська

#
#
#
#
#